Дан борбе вршњачког насиља 2024.

Дана 28.02.2024. предшколска група са децом из вртића обележила је Дан борбе против вршњачког насиља у школи. Толеранција и поштовање била је тема разговора међу вршњацима посебно најмлађом децом у школи.
Дан розе мајица 2024.

Ученици 4. разреда су са својом учитељицом Слађаном Станковић обележили " Дан розе мајица". Ученици су на хамеру цртали мајице на којима су писали поруке везане за вршњачко насиље.
Свети Сава 2024.

"Свети Сава с неба све приредбе гледа. Воле га сва деца певају му чеда! Светитељу Саво, наша земља цела и памти и слави твоја света дела!" У част Светог Саве ученици наше школе припремили су пригодан програм у коме смо сви заједно уживали.
,,Свети Сава српској деци

Ученици наше школе учествовали су у расписаном ликовном и литерарном конкурсу и у реализацији програма, поводом Савиндана, који је организовала библиотека ,,Радоје Домановић".
Новогодишња декорација на часовима Обогаћеног једносменског рада

Наставница Дијана Раденковић са својим ученицима је на часовима Обогаћеног једносменског рада радила новогодишњу декорацију.
Новогодишња чаролија у 6. разреду

Ученици 6. разреда желе Вам срећну Нову годину.
Посета ПУ ,,Наша радост"

Данас су ученици 1. разреда са својом учитељицом посетили децу ПУ ,,Наша радост". Честитали смо Нову годину честиткама које смо сами направили.
Угледни час учитељице Љиљане Трајковић

Учитељица Љиљана Трајковић,одржала је у трећем разреду угледни час под називом " Повртњак". Часу су присуствовали сви учитељи и педагог школе.
Радионица " Врлине и вредности"

Педагог школе Јелена Михајловић одржала је радионицу " Врлине и вредности у оквиру програма " Професионалне оријентације"
Новогодишња приредба

Дана 27. 12. 2023. у просторијама школе одржана је приредба предшколаца поводом Нове године. Деца су представила драматизацију " Новогодишње чаролије" као и рецитал о зими и Новој години. После одржане приредбе стигао је Деда Мраз и поделио пакетиће свој деци у предшколској групи. Са доста радости и усхићења приредба је приведена крају.