Посета ПУ ,,Наша радост"

Данас су ученици 1. разреда са својом учитељицом посетили децу ПУ ,,Наша радост". Честитали смо Нову годину честиткама које смо сами направили.
Угледни час учитељице Љиљане Трајковић

Учитељица Љиљана Трајковић,одржала је у трећем разреду угледни час под називом " Повртњак". Часу су присуствовали сви учитељи и педагог школе.
Радионица " Врлине и вредности"

Педагог школе Јелена Михајловић одржала је радионицу " Врлине и вредности у оквиру програма " Професионалне оријентације"
Новогодишња приредба

Дана 27. 12. 2023. у просторијама школе одржана је приредба предшколаца поводом Нове године. Деца су представила драматизацију " Новогодишње чаролије" као и рецитал о зими и Новој години. После одржане приредбе стигао је Деда Мраз и поделио пакетиће свој деци у предшколској групи. Са доста радости и усхићења приредба је приведена крају.
Обогаћени једносменски рад - Боје јесени

Радионица под називом "Боје јесени" реализована је на часу Обогаћеног једносменског рада. Ученици су сакупљали опало лишће у школском дворишту и украсили своје цртеже.
Обогаћени једносменски рад - Слова

Ученици првог разреда су на часу Обогаћеног једносменског рада, правили слова У у, Ј ј и В в, од кукуруза, пиринча и пасуља.
Обогаћени једносменски рад - Ноћ вештица

Ученици другог и трећег разреда су на часу Обогаћеног једносменског рада, урадили бундеве за Ноћ вештица.
Радионица " Непријатне поруке"

Дана 24. 11. 2023. године са ученицима 6- ог разреда одржана је радионица на тему " Непристојне поруке". Радионицу су одржали чланови тима за заштиту ученика и наставника од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања Сања Спасић ( васпитач / учитељ ) и Јована Стојиљковић ( наставник математике )
Tакмичење " Дабар"

У петак 17.11..2023. у нашој школи организовано је такмичење " Дабар" за ученике 5. и 6. разреда, под менторством наставника математике Јоване Стојиљковић. Ученицима се учешће јако допало, јер су задаци јако креативни, креирани за развој логичког мишљења. Такмичење је направљено као рани увод ученика у математичка и информатичкс знања.
Међународни дан толеранције

Чланови ученичког парламента обележили су Међународни дан толеранције 16. новембра. Истакли су да сваки појединац има права да буде различит, а да треба уважавати и поштовати све различитости.